Přehled možností doručení

Osobní odběr v naší provozovně v Praze 6 (zdarma)

zuby.cz Objednané zboží si u nás můžete zdarma vyzvednout. Stačí v objednávce zvolit možnost Osobní odběr. Jakmile bude zboží připraveno k vyzvednutí, pošleme vám informační e-mail a SMS. Balíček vám vydáme na adrese zuby.cz / ZUBNÍ CENTRUM PETŘINY, Křenova 438/1, Praha 6, 2.patro v těchto hodinách po-čt 8-16, pá 8-14. Možnosti platby: platební kartou online nebo na místě, bankovním převodem předem, hotově. 

Doručení do výdejního místa / osobní odběr (zdarma u objednávek nad 1.200,-Kč)

Balíček je doručen na vámi zvolené odběrné místo, kde si jej můžete osobně převzít. Hmotnost balíčku maximálně do 10 kg. Na vyzvednutí balíčku máte 7 dnů. Možnosti platby: platební kartou online (zdarma), bankovním převodem (zdarma), dobírka hotově (30,-Kč), na některých výdejních místech je také možno hradit dobírku platební kartou (poplatek 1,4% z ceny transakce).

Dopravce Obvyklá doba doručování Sledování pohybu zásilky Cena dopravy
objednávka do 1200,-Kč
Cena dopravy
objednávka nad 1200,-Kč
1 pracovní den ano 60,-Kč zdarma
1 pracovní den ano 89,-Kč zdarma

Doručení na adresu domů nebo do zaměstnání (zdarma u objednávek nad 1.200,-Kč)

Zásilku vám doručí kurýr až domů nebo do práce. Možnosti platby: platební kartou online (zdarma), bankovním převodem (zdarma), dobírka hotově (30,-Kč), dobírka platební kartou (poplatek 1,4% z ceny transakce).

Dopravce Obvyklá doba doručování Sledování pohybu zásilky Cena dopravy
objednávka do 1.200,-Kč
Cena dopravy
objednávka nad 1.200,-Kč
Zásilkovna home delivery 1 pracovní den ano 99,-Kč zdarma
1 pracovní den ano 99,-Kč zdarma

Přehled možností platby

Typ platby Realizace platby Cena za platbu
Online platba kartou, Apple Pay, Google Pay okamžitě při nákupu zdarma
Online bankovní převod pomocí bankovního tlačítka okamžitě při nákupu zdarma
Klasický bankovní převod nejpozději druhý den od odeslání platby
zdarma
Hotově nebo kartou při převzetí (pouze na provozovně Praha 6) při převzetí zásilky zdarma
Dobírka - platba při převzetí (hotovost / karta)
při převzetí zásilky 30,-Kč

Online platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky. Po autorizaci budete přesměrováni zpět na stránky eshopu. Karty musí mít povolené platby na internetu. Aktuálně přijímáme tyto spotřebitelské i business platební karty:

comgate-karetni-loga

Online převod pomocí bankovního tlačítka

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána vás po výběru tlačítka s logem banky, u které máte účet, přesměruje do vašeho internetového bankovnictví. Tam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Na rozdíl od standardního bakovního převodu probíhá platba podobně jako u platby kartou okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci vaší objednávky. Platební brána ComGate umožňuje online platby u těchto bank:

platebni-brana-comgate-banky-cz

U všech ostatních bank zajišťuje platební brána ComGate běžné bankovní převody v režimu s potvrzením platby do druhého dne.

On-line platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate:

Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány. Platbu provedete přímo na platební bráně po dokončení objednávky, nebo vás brána pomocí tzv. bankovního tlačítka přesměruje do internetového bankovnictví, případně na stránku, která odpovídá v objednávce zvolené platební metodě. Po odeslání platby vám COMGATE zašle e-mail, ve kterém najdete odkaz pro sledování stavu platby, nebo ve kterém obdržíte instrukce pro dokončení platby. Pro případné reklamace nebo dotazy k platbám se prosím obracejte přímo na poskytovatele platební brány: ComGate Payments, a.s., Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové, e-mail: platby-podpora@comgate.cz, tel.: +420 228 224 267.

Klasický bankovní převod

Platbu za zboží můžete realizovat i pomocí běžného platebního příkazu zadaného ve vašem internetovém  bankovnictví. Na vaši e-mailovou adresu zašleme informace potřebné pro  zadání platby přes elektronické bankovnictví.  Nezapomeňte vyplnit všechny potřebné údaje, zejména variabilní symbol, jinak se může proces prodloužit. Ideální je využít zadání příkazu naskenováním zaslaného QR kódu, což celý proces platby zjednouší a zabrání ev. chybě. Zboží vám odešleme až po připsání platby na náš účet.

Dobírka

Zboží zaplatíte přepravci v hotovosti nebo kartou při převzetí zásilky na vámi uvedené adrese. Poplatek za platbu na dobírku je 30,-Kč.

V hotovosti nebo kartou při osobním vyzvednutí objednávky

Při osobním vyzvednutí zboží v naší provozovně na adrese zuby.cz - ZUBNÍ CENTRUM PETŘINY,  Křenova 438/1, Praha 6 můžete platit hotově nebo platební kartou.