Hlavní strana Bolest zubůDětský chrupEndodoncieImplantátyKorunkyNávštěva zubní ordinaceOnemocnění dásníOnemocnění ústní sliznicePrevenceÚstní hygienaVýplně zubůZajímavostiZubní náhradyZuby a dásně v těhotenství

Prohlášení

 Smluvní podmínky užití webu www.zuby.cz

(dále též „Podmínky“)


1. http://www.zuby.cz (dále též „web“) je informační a vzdělávací portál primárně zaměřený pro potřeby zubní medicíny, provozovaný společností UnionPharma s.r.o., IČ: 24217972, sídlem Praha 7, Holešovice, Tovární 1342/12, PSČ: 170 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 189674, kontaktní též na (dále jen „provozovatel“).

2. Užitím jakékoliv služby webu (dále též „služba“), uzavírá uživatel s provozovatelem smlouvu o poskytnutí služeb (dále jen „smlouva“) za následujících podmínek, včetně Oznámení o ochraně osobních údajů. Pro jakékoliv porušení smlouvy uživatelem (tedy porušení podmínek dle níže uvedeného) může provozovatel od smlouvy odstoupit a zamezit uživateli další využívání služeb webu.

3. Web poskytuje své služby obecně zdarma, byla-li jakákoliv služba zpoplatněna, bude na to uživatel výslovně předem upozorněn (např. http://www.zuby.cz/inzerce-2.html).

4. Jednání uživatelů webu je za účelem zkvalitnění poskytovaných služeb monitorováno, může být statisticky vyhodnocováno a případně moderováno, odporuje-li byť částečně těmto smluvním podmínkám. Monitorování jednání uživatelů a statistické vyhodnocování se též ukládá v souborech cookies na koncovém zařízení uživatele, tyto skutečnosti jsou označeny též v rámci Oznámení o ochraně osobních údajů. Provozovatel si zároveň vyhrazuje právo moderovat (upravovat) jednání uživatelů, a to i bez jejich souhlasu či vědomosti o tom, že jejich jednání bylo provozovatelem moderováno.

5. Provozovatel neodpovídá:
a) za zneužití osobních údajů třetí osobou v důsledku užití osobních údajů, jež uživatel vědomě zveřejnil na Webu,
b) za jakékoliv jednání uživatelů na Webu, včetně obsahu diskusního fóra,
c) za škody, které by uživateli či jakékoliv třetí osobě vznikly v souvislosti s užitím webu uživatelem či třetí osobou

6. Zabezpečení: veškeré přístupy na tento web jsou logovány přes logy webového serveru za účelem zajištění chodu serveru webu, ochranu před DDOS, ochranu před externími útoky, zvýšení bezpečnosti uložených osobních dat, apod. Tento log obsahuje z osobních údajů pouze IP adresu.

7. Web respektuje zásady, na kterých je demokratická společnost postavena. Uživatel nesmí:
a) jakkoliv programově zasahovat do webu či ovlivňovat jakékoliv funkce webu,
b) porušovat autorská práva a práva příbuzná právu autorskému, a to včetně užívání odkazy pro stažení obsahu, chráněném autorským právem
c) chovat se neslušně.

8. Veškeré informace na www.zuby.cz a všech příslušných poddoménách jsou pouze informativní. Bez klinického vyšetření provedeném ve zdravotnickém zařízení nelze stanovit přesnou diagnózu a navrhnout správný způsob léčby. Proto informace zde uvedené nelze považovat za návod pro léčení nebo diagnostiku nemocí. Užití rad a návodů uveřejněných na tomto portálu je věcí úvahy čtenáře. Server nenahrazuje lékařské vyšetření. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za případné komplikace a škody, které vznikly použitím informací z tohoto portálu. V případě bolesti a nemoci se vždy obraťte na vašeho ošetřujícího lékaře.

9. Podmínky nabývají platnosti zveřejněním dne 22.05.2018, s tím, že účinnosti nabývají k 25.05.2018.


                                                                     Redakce portálu ZUBY.czSdílet:
8.10.2019 - Češi mnohdy hledají zubaře marně, sehnat ho musí zdravotní pojišťovna!
Najít nového zubaře je v některých regionech opravdu problém. Ti stávající totiž nové pacienty často nepřijímají, noví stomatologové naopak nepřibývají. Sehnat vám ho přitom musí ze zákona zdravotní pojišťovna. Zajistit více zubařů prý ale není v jejich silách.

8.3.2017 - 90 % lidí nepoužívá mezizubní kartáček
Lidé mívají špatné návyky z dětství. Mnoho z nich bývá absolutně nepolíbeno dentální hygienou.

18.2.2017 - Zdraví zubů ukazuje na celkové zdraví
Výzkum publikovaný v Periodontology 2000 (Anglie) zjistil, že počet zubů, které během života ztratíme, může být klíčovým ukazatelem kvality našeho života. Osoby, které mají plný počet zubů ještě v 74 letech mají výrazně větší pravděpodobnost, že se dožijí 100 let. Studie se opírá o zjištění že ztráta zubů během života úzce souvisí i se stresem.