Hlavní strana Bolest zubůDětský chrupEndodoncieImplantátyKorunkyNávštěva zubní ordinaceOnemocnění dásníOnemocnění ústní sliznicePrevenceÚstní hygienaVýplně zubůZajímavostiZubní náhradyZuby a dásně v těhotenství
Kategorie: Místo: Text:

Vložit inzerát Pravidla a ceník inzerce na webu ZUBY.cz

Inzeráty

Hledám
Zubní lékař1.7.2020 09:28Cena: nazadána
SALIUS MEDICAL GROUP Neustále se rozšiřujeme, proto hledáme nové kolegyně a kolegy do týmu ZUBNÍHO LÉKAŘE Požadujeme: - Vysokoškolské vzdělání v oboru zubní lékařství - zájem o obor - nadstandardní přístup ke klientům a empatii Nabízíme: - práci na zkrácený i plný úvazek (nástup ihned) - pracovní směnu od 09:00 do 17:00 - nadstandardní platové ohodnocení - 5 týdnů dovolené - moderní prostředí kliniky Praha 3 Luxembourg Plaza - přátelský kolektiv - podporu pro další vzdělávání a školení - Minimální čistá mzda je 80.000(první 3 měsíce), pak po uplynutí této lhůty mzda činí 35% od výkonu Zaměstnanecké výhody, benefity: - platime kurzy zvyšeni kvalifikace. - prémie každe 3 měsice. www.salius.cz V případě Vašeho zájmu, nám zašlete Vaše profesní CV s fotografií na info@salius.cz
Hlavní město Praha / Praha 3Email: , Telefon: +420 777 999 977
Hledám
Zubní lékař/lékařka, absolvent/absolventka22.6.2020 20:59Cena: nazadána
Do moderní stomatologické ordinace v Hlučíně přijmeme zubního lékaře/lékařku nebo absolventa na plný či částečný úvazek. Nabízíme práci v příjemném pracovním prostředí s moderním vybavením, podporou dalšího vzdělávání a odpovídající hodnocení s podílem na zisku. Součástí je ordinace dentální hygieny. Požadujeme spolehlivost, chuť se rozvíjet, lidský přístup a příjemné vystupování. V případě zájmu zašlete na přiložený email životopis,nebo je možno telefonicky kontaktovat.
Moravskoslezský kraj / OstravaEmail: , Telefon: 728937748
Hledám
stomatochirurgie19.6.2020 00:37Cena: nazadána
Jsme stomatologické centrum s akreditací II. stupně (zařazené do sítě stomatochirurgických pracovišť), zaměřené na stomatochirurgii, parodontologii a moderní 3D implantologii na Praze 8 a 4, vybavené nejmodernější technologií (CBCT, 3Shape TRIOS, 3D implantologie, piezosurgery, mikroskop ZEISS, atd.) přijmeme chirurga, nebo absolventa k zaškolení na HPP, úvazek 1,0 (dle dohody lze i zkrácený) či na DPČ, nebo na DPP. V případě zájmu prosím zašlete svůj životopis a telefonní kontakt pro případnou domluvu pracovního pohovoru na e-mail info@3dimplant.cz.
Hlavní město Praha / Praha 4Email:  
Hledám
Dentální hygiena/ortodontická asistentka FULNEK25.5.2020 09:51Cena: nazadána
Dobrý den, do zavedené zubní ordinace ve Fulneku přijmeme na uvolněné místo dentální hygienistku nebo ortodontickou asistentku. Dle domluvy možno i částečný úvazek. Vítáme nadšení pro obor. Kontakt: agbaj@seznam.cz 603 218 133( Mrovcová Petra,MUDr.), 603 152 509( Šlosar Antonín,ing.) 737 382 246( Mrovec Václav,MUDr.)
Moravskoslezský kraj / Nový JičínEmail: , Telefon: 603218133
Hledám
Zubní lékař - zubní chirurgie Skalický s.r.o.19.5.2020 11:21Cena: nazadána
Jsme stomatologické centrum s akreditací II. stupně (zařazené do sítě stomatochirurgických pracovišť), zaměřené na stomatochirurgii, parodontologii a moderní 3D implantologii na Praze 8 a 4, vybavené nejmodernější technologií (CBCT, 3Shape TRIOS, 3D implantologie, piezosurgery atd.) přijmeme chirurga, nebo absolventa k zaškolení na HPP, úvazek 1,0 (dle dohody lze i zkrácený) či na DPČ, nebo na DPP. V případě zájmu prosím zašlete svůj životopis a telefonní kontakt pro případnou domluvu pracovního pohovoru.
Hlavní město Praha / Praha 4Email:  
Hledám
BRNO - ZUBNÍ LÉKAŘ-(KA) (i absolvent-(ka)) - celý úvazek4.5.2020 06:58Cena: nazadána
Do našeho moderně vybaveného stomatologického centra přijmeme ZUBNÍHO LÉKAŘE Zažijete zábavu a podporu přátelského týmu, který má k dispozici 7 špičkově vybavených ordinací! Dobrý plat, zajímavou práci, špičkové vybavení, podporu vzdělávání a moderní prostředí - to Vám dá každý! My Vám nabízíme to stejné, ale JEŠTĚ MNOHO NAVÍC! Nabízíme skvělý tým lidí plný zábavy a zapálení pro obor, přátelský a milý přístup ke každému zaměstnanci, maximální péči o Vaše pracovní pohodlí a v neposlední řadě mnoho zábavy a dobré nálady na pracovišti! Nechceme jen spokojené pacienty, ale i SPOKOJENÉ ZAMĚSTNANCE!!! :-) Požadujeme: - příjemné vystupování a ÚSMĚV - chuť do práce - člověka, který chce být plnohodnotnou součástí špičkového ošetřování - „zapálení" pro obor a chuť se zdokonalovat - pečlivost a schopnost pracovat v týmu - zábavnou duši, která ráda dělá svou práci Nabízíme: - příjemnou práci v dobrém kolektivu a moderně vybaveném pracovišti - trpělivé a klidné zaučení - BEZ „TLAKU“ :-) - PRO ABSOLVENTY - postupné zaučování špičkové stomatologie - špičkově vybavené ordinace - VÝBORNÉ ohodnocení - volno navíc a další benefity - PERFEKTNÍ KARIÉRNÍ RŮST - přátelský a milý přístup ke každému zaměstnanci - skvělý tým lidí Své životopisy posílejte na: prace@altadent.cz www.altadent.cz
Jihomoravský kraj / Brno - městoEmail: , Telefon: 774995780
Hledám
BRNO – ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘKA / SESTRA - celý úvazek9.4.2020 20:57Cena: nazadána
BRNO – ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘKA / SESTRA - celý úvazek Do našeho moderně vybaveného stomatologického centra přijmeme ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘKU / SESTRU. Zažijete zábavu a podporu přátelského týmu, který má k dispozici 7 špičkově vybavených ordinací! Požadujeme: - příjemné vystupování a ÚSMĚV - chuť do práce - člověka, který chce být plnohodnotnou součástí léčebného plánu - "zapálení" pro obor a chuť se zdokonalovat - pečlivost a schopnost pracovat v týmu - zábavnou duši, která ráda dělá svou práci Nabízíme: - příjemnou práci v dobrém kolektivu a moderně vybaveném pracovišti - špičkově vybavené ordinace - zajímavé ohodnocení - volno navíc a další benefity - přátelský a milý přístup ke každému zaměstnanci - skvělý tým lidí SVÉ ŽIVOTOPISY ZASÍLEJTE NA: prace@altadent.cz
Jihomoravský kraj / Brno - městoEmail:  
8.10.2019 - Češi mnohdy hledají zubaře marně, sehnat ho musí zdravotní pojišťovna!
Najít nového zubaře je v některých regionech opravdu problém. Ti stávající totiž nové pacienty často nepřijímají, noví stomatologové naopak nepřibývají. Sehnat vám ho přitom musí ze zákona zdravotní pojišťovna. Zajistit více zubařů prý ale není v jejich silách.

REKLAMA
Heureka.cz - Péče o zuby

8.3.2017 - 90 % lidí nepoužívá mezizubní kartáček
Lidé mívají špatné návyky z dětství. Mnoho z nich bývá absolutně nepolíbeno dentální hygienou.

18.2.2017 - Zdraví zubů ukazuje na celkové zdraví
Výzkum publikovaný v Periodontology 2000 (Anglie) zjistil, že počet zubů, které během života ztratíme, může být klíčovým ukazatelem kvality našeho života. Osoby, které mají plný počet zubů ještě v 74 letech mají výrazně větší pravděpodobnost, že se dožijí 100 let. Studie se opírá o zjištění že ztráta zubů během života úzce souvisí i se stresem.