Zuby.cz = ústní hygiena od skutečných odborníků. To není jen prázdný marketingový slogan. Za internetovým obchodem zuby.cz stojí skuteční odborníci, kteří získali potřebnou kvalifikaci a dlouhá léta skutečně sami pracují v oboru zubního lékařství a ústní hygieny. Disponujeme zázemím skvěle vybavených zubních ordinací v Praze 6. Tam sami poskytujeme kvalitní stomatologickou péči včetně služeb dentální hygienistky a jsme schopni vám poradit při výběru těch nejvhodnějších pomůcek pro ústní hygienu. Navíc vždy posuzujeme přínos každého prodávaného výrobku pro zlepšení ústní hygieny a zajištění zdraví vašich zubů a dásní. Prodáváme jen ty výrobky, které bychom byli ochotni sami používat nebo které skutečně sami používáme.

MUDr. et MUDr. Martin Neumann

MUDr. et MUDr. Martin Neumann – odborný garant e-shopu zuby.cz, ukončil v roce 1992 studium všeobecného lékařství na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Poté si doplnil vzdělání v oboru zubní lékařství na téže fakultě. Stomatologii se věnuje jako zubní lékař od roku 1994. 8 let let pracoval v managementu nadnárodních farmaceutických firem, kde se mimo jiné věnoval právě přípravkům pro ústní hygienu.

Dana Koudelková

Bc. Dana Koudelková vystudovala Zdravotnické lyceum v Ústí  na Labem, pracovala jako zubní asistentka v několika zubních ordinacích. Stomatologie ji zaujala, a proto se rozhodla doplnit své vzdělání o studium oboru dentální hygiena na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze.  V současné době působí jako dentální hygienistka v Zubním centru Petřiny a v e-shopu zuby.cz se věnuje obchodu a logistice.

Katka Boháčová DiS.Katka Boháčová DiS. vystudovala obor zubní technik na Vyšší odborné škole zdravotnické a Střední zdravotnické škole v Praze a následně na téže škole obor diplomovaná zubní hygienistka. Pracovala řadu let v zubních ordinacích na pozicích asistentky zubního lékaře a dentální hygienistky. Nyní je produktovou specialistkou e-shopu zuby.cz.

Díky našemu vzdělání a mnohaletým praktickým zkušenostem víme, které výrobky jsou pro vás ty nejlepší.