Hlavní strana Bolest zubůDětský chrupEndodoncieImplantátyKorunkyNávštěva zubní ordinaceOnemocnění dásníOnemocnění ústní sliznicePrevenceÚstní hygienaVýplně zubůZajímavostiZubní náhradyZuby a dásně v těhotenství

Pravidla a ceník inzerce na webu ZUBY.cz

Textová inzerce


Na webu ZUBY.cz máte možnost inzerovat pomocí textové inzerce poptávku a nabídku zaměstnání v oboru zubního lékařství, zájem o koupi či naopak prodej stomatologických praxí, přístrojů, nástrojů a technologií nebo pronájem prostor pro zubní ordinace.

Inzerát je na webu ZUBY.cz zveřejněn vždy po dobu 3 měsíců, poté je automaticky smazán. Při zadání inzerátu obdrží zadavatel inzerátu e-mail s odkazem, který umožňuje inzerát smazat dříve. V tomto případě inzerentovi nevzniká nárok na vrácení poměrné částky uhrazené za zveřejnění inzerátu.

Inzerce se dělí na kategorie, ve kterých je zveřejnění zdarma a kategorie placené. Po zadání inzerátu bude text a správné zařazení do kategorie zkontrolováno a inzerát va kategorii bezplatné inzerce administrátorem autorizován a zveřejněn do 48 hodin od jeho zadání. U inzerátů v placených kategoriích bude inzerát zveřejněn do 48hodin po připsání částky na účet provozovatele webu. Výzvu k úhradě obdržíte společně s fakturou e-mailem. V současné době je možná platba převodem na účet, v brzké době plánujeme zavedení systému PayPal.

Provozovatel neručí za obsah inzerce a vyhrazuje si právo na neuveřejnění inzerátu bez udání důvodu. Doporučujeme v zájmu vaší věrohodnosti zveřejňovat inzeráty s vašími pravými jmény bez skrývání se za anonymní přezdívky typu budejovickyzubar a pod. V kategorii "Nabídka práce" nezveřejňujeme konkrétní nabídky hrubé nebo čisté mzdy, která dle našeho názoru patří až k individuálnímu jednání s konkrétním uchazečem. V takovém případě si vyhrazujeme právo inzerát upravit a nabízenou částku nezveřejnit

Bezplatné kategorie inzerce:
  • Hledám práci (např.: "svědomitá, pečlivá zubní lékařka s 10letou praxí hledá práci v zubní ordinaci v Benešově na plný úvazek)
  • Koupím ordinaci (např. "koupím zavedenou zubní ordinaci se smlouvami se ZP v Ostravě")
  • Koupím zařízení (bazar) (např.: koupím operační mikroskop a pod.)
  • Prodám zařízení (bazar) (v situaci, kdy se nejedná o výdělečnou činnost, příklad: "prodám zachovalou stomatologickou soupravu značky X, v provozu od roku 1905")
Placené kategorie inzerce:
  • Hledám zaměstnance (přijmeme zubního lékaře/dentální hygienistku/zubní sestru/instrumentářku/recepční... Důležité upozornění: v kategorii "Hledám zaměstnance" nezveřejňujeme konkrétní nabídky hrubé nebo čisté mzdy, která dle našeho názoru patří až k individuálnímu jednání s uchazečem o práci. V takovém případě si vyhrazujeme právo inzerát upravit a nabízenou částku nezveřejnit)
  • Pronájem prostor pro zubní ordinace, prodej ordinace (např.: pronajmeme zubní ordinaci v Praze 7, výměra 14m2,  vybaveno pouze nábytkem nebo prodám prosperující a zavedenou zubní praxi v Liberci)
  • Prodej zařízení a služeb pro zubní lékaře (např.: poskytujeme půjčky zubařům, dodáváme nejlevnější a zároveň nejpřesnější otiskovací materiály, zubní laboratoř nabízí volné kapacity pro snímatelné náhrady a pod.)   

Ceník textové inzerce platný od 1.3.2016:
 Kategorie inzerce:
 Cena:
 Hledám práci zdarma       
 Koupím ordinaci  zdarma
 Koupím zařízení (bazar) zdarma
 Prodám zařízení (bazar) zdarma
 Hledám zaměstnance 150,-Kč
 Pronájem prostor pro zubní ordinace, prodej ordinace500,-Kč
 Prodej zařízení a služeb pro zubní lékaře500,-Kč
Pozn.: provozovatel inzerce společnost UnionPharma s.r.o. není plátcem DPH, ceny jsou tedy konečné a není k ním připočítávána DPH.

Sdílet:
8.10.2019 - Češi mnohdy hledají zubaře marně, sehnat ho musí zdravotní pojišťovna!
Najít nového zubaře je v některých regionech opravdu problém. Ti stávající totiž nové pacienty často nepřijímají, noví stomatologové naopak nepřibývají. Sehnat vám ho přitom musí ze zákona zdravotní pojišťovna. Zajistit více zubařů prý ale není v jejich silách.

8.3.2017 - 90 % lidí nepoužívá mezizubní kartáček
Lidé mívají špatné návyky z dětství. Mnoho z nich bývá absolutně nepolíbeno dentální hygienou.

18.2.2017 - Zdraví zubů ukazuje na celkové zdraví
Výzkum publikovaný v Periodontology 2000 (Anglie) zjistil, že počet zubů, které během života ztratíme, může být klíčovým ukazatelem kvality našeho života. Osoby, které mají plný počet zubů ještě v 74 letech mají výrazně větší pravděpodobnost, že se dožijí 100 let. Studie se opírá o zjištění že ztráta zubů během života úzce souvisí i se stresem.