Hlavní strana Bolest zubůDětský chrupEndodoncieImplantátyKorunkyNávštěva zubní ordinaceOnemocnění dásníOnemocnění ústní sliznicePrevenceÚstní hygienaVýplně zubůZajímavostiZubní náhradyZuby a dásně v těhotenství
Kategorie: Místo: Text:

Vložit inzerát Pravidla a ceník inzerce na webu ZUBY.cz

Inzeráty

Hledám
Zubní instrumentářka19.8.2019 14:02Cena: nazadána
Dobrý den , hledám práci instrumentářky v zubní ordinaci, Zlín , Uh, Hradiště . Absolvovala jsem kurz zubní instrumentářka zakončený 17.8.2019 ,praxe pouze dle výuky 272 hodin. Pracovala jsem dříve v oboru zubní technik ,z počátku pokud možno na zkrácený úvazek.Nástup možný od poloviny září, bližší informace zašlu. Děkuji za nabídky.
Zlínský kraj / ZlínEmail:  
Hledám
Zubní instrumentářka19.8.2019 10:34Cena: nazadána
Ucházím se o pracovní pozici zubní instrumentářky v Příbrami a okolí. Praxi v oboru mám od r.2017. Asistence u křesla, čtyřruční práce včetně mikroskopu. Práce s Cerecem, Pentamixem a jinými moderními přístroji. Budu ráda, když se mi ozvete na uvedený email, kde Vám také na sebe zašlu svůj CV.
Středočeský kraj / PříbramEmail:  
8.3.2017 - 90 % lidí nepoužívá mezizubní kartáček
Lidé mívají špatné návyky z dětství. Mnoho z nich bývá absolutně nepolíbeno dentální hygienou.

18.2.2017 - Zdraví zubů ukazuje na celkové zdraví
Výzkum publikovaný v Periodontology 2000 (Anglie) zjistil, že počet zubů, které během života ztratíme, může být klíčovým ukazatelem kvality našeho života. Osoby, které mají plný počet zubů ještě v 74 letech mají výrazně větší pravděpodobnost, že se dožijí 100 let. Studie se opírá o zjištění že ztráta zubů během života úzce souvisí i se stresem.

4.1.2017 - Genetika a dědičnost? Čistý zub se nekazí a zdravá dáseň nekrvácí
Hromadění zubního plaku genetika neovlivňuje. Zubní kaz se vytvoří na zubu (zubní plak je živnou půdou pro bakterie) a tyto pak přijímají cukr z potravy. Poté bakterie přemění cukr na kyselinu a ta následně poškodí zubní sklovinu.