Hlavní strana Bolest zubůDětský chrupEndodoncieImplantátyKorunkyNávštěva zubní ordinaceOnemocnění dásníOnemocnění ústní sliznicePrevenceÚstní hygienaVýplně zubůZajímavostiZubní náhradyZuby a dásně v těhotenství
Kategorie: Místo: Text:

Vložit inzerát Pravidla a ceník inzerce na webu ZUBY.cz

Inzeráty

Hledám
Zubní instrumentářka22.10.2019 08:45Cena: nazadána
Zubní instrumentářka s praxí hledá práci :Brno-střed,Brno-sever,Kuřim,Tišnov.Nástup možný od 1/2020.Svědomitost,spolehlivost.
Jihomoravský kraj / Brno - městoEmail:  
Hledám
Zubní instrumentářka19.8.2019 14:02Cena: nazadána
Dobrý den , hledám práci instrumentářky v zubní ordinaci, Zlín , Uh, Hradiště . Absolvovala jsem kurz zubní instrumentářka zakončený 17.8.2019 ,praxe pouze dle výuky 272 hodin. Pracovala jsem dříve v oboru zubní technik ,z počátku pokud možno na zkrácený úvazek.Nástup možný od poloviny září, bližší informace zašlu. Děkuji za nabídky.
Zlínský kraj / ZlínEmail:  
8.10.2019 - Češi mnohdy hledají zubaře marně, sehnat ho musí zdravotní pojišťovna!
Najít nového zubaře je v některých regionech opravdu problém. Ti stávající totiž nové pacienty často nepřijímají, noví stomatologové naopak nepřibývají. Sehnat vám ho přitom musí ze zákona zdravotní pojišťovna. Zajistit více zubařů prý ale není v jejich silách.

REKLAMA
Heureka.cz - Péče o zuby

8.3.2017 - 90 % lidí nepoužívá mezizubní kartáček
Lidé mívají špatné návyky z dětství. Mnoho z nich bývá absolutně nepolíbeno dentální hygienou.

18.2.2017 - Zdraví zubů ukazuje na celkové zdraví
Výzkum publikovaný v Periodontology 2000 (Anglie) zjistil, že počet zubů, které během života ztratíme, může být klíčovým ukazatelem kvality našeho života. Osoby, které mají plný počet zubů ještě v 74 letech mají výrazně větší pravděpodobnost, že se dožijí 100 let. Studie se opírá o zjištění že ztráta zubů během života úzce souvisí i se stresem.