Curasept Biosmalto Mousse pěna abraze a eroze jahoda 50 ml

Kód produktu: 100727

Zubní pěna CURASEPT BIOSMALTO Caries Abraze&Eroze pro každodenní použití je určena k obnově poškozené skloviny a chrání před zubním kazem Celý popis 

419 Kč

ks
Odborní garanti
MUDr. et MUDr. Martin Neumann
Zubní lékař
Dana
Katka
Bc. Dana Koudelková
Dentální hygienistka
Katka Boháčová, DiS.
Dentální hygienistka
Více o nás

CURASEPT BIOSMALTO Carie Abrasione & Erosine Mousse zubní pěna s jahodovou příchutí. Pěna je vhodná pro denní ošetření pro posílení zubní skloviny, rychle remineralizuje sklovinu a dentin. I když je silně demineralizována, zvyšuje odolnost proti kyselým, mechanickým a bakteriálním účinkům, pomáhá při léčbě bílých skvrn a MIH. Dále je vhodná u lidi, kteří vykazují zhoubné léze nebo xerostomie (suchá ústa). Účinkuje díky komplexu amorfního fosforečnanu vápenatého AKT funkcionalizovaného fluorem, uhličitanem a citrátem. Jejich synergický účinek uvolňuje aktivní ionty, které jednotlivě pronikají do poraněných míst skloviny, rychle remineralizují a obnovují sklovinu i dentin. Díky vysoké afinitě vazby s povrchem dentinu. Přítomnost fluoru podporuje i vývoj skloviny odolnější vůči kyselému prostředí. Sklovina a dentin jsou hlavní tvrdé tkáně zubů, denně jsou vystaveny působení plaku, bakteriím, kyselému prostředí vznikajícímu při jídle i pití. To vše může vést k často nevratné ztrátě minerálních látek. Pěna je vhodná pro pacienty s velice vysokým rizikem zubního kazu, sklonem k tvorbě kyselého prostředí v ústech (gastroezofageální reflux), xerostomii, bílé skvrny (odvápněná místa), zubní erozi nebo lékařským a farmakologickým situacím jako je diabetes, radioterapie a chemoterapie. Použít lze také po ortodontických ošetřeních či bělení. Neobsahuje SLS. Klinicky testováno. Obsahuje 1450 ppm F.

Složení

Glycerin, PEG-8, hydratovaný oxid křemičitý, čištěná voda, fluorid citranu uhličitého s amorfním fosforečnanem vápenatým*, xylitol, Peg-40 hydrogenovaný ricinový olej, xantanová guma, hyaluronát sodný, accesulfam draselný, kyselina P-anisová, kyselina benzoová, aroma, kyselina citrónová, hydroxid sodný * F-ACP komplex

Použití

naneste 2x denně na postižená místa měkkým kartáčem nebo přímo čistým a suchým prstem. Nechte působit cca 2 minuty. Neoplachujte. Po použití se doporučuje nepít a nejíst alespoň 30 minut.

Varování

Pouze pro použití v dutině ústní, nepolykejte. Uchovávejte mimo dosah dětí, zdroji světla a tepla. Jedná se o zdravotnický prostředek CE třída I. Pečlivě si přečtěte pokyny pro použití a varování. Pro dosažení ideálního výsledku se doporučuje používat přípravek v kombinaci s ústní vodou a zubní pastou CURASEPT BIOSMALTO Carie Abrasione & Erosine.

Parametry
Velikost balení: 50 ml
Obsah fluoridů: 1450 ppm
Příchuť: ovocná
Detaily složení: Bez SLS (pěnidlo)